Hasičská pouť ve Skalici u České Lípy - 30. června 2001
      Předání certifikátů o vytvoření Světového rekordu 2001 bylo hlavním důvodem k tomu, abychom vyslali své zástupce na Hasičskou pouť do Skalice u České Lípy dne 30. června 2001. Na místo jsme dorazili okolo poledne, takže jsme již nestihli soutěž v požárním útoku, která se konala dopoledne. Ostatní doprovodné akce jsme již však shlédli. A nebylo jich málo. Seskok parašutistů, ukázky historické i moderní hasičské techniky, ukázky vyprošťování osob z havarovaného automobilu, hašení hořícího automobilu a další menší i větší akce udělali hlavnímu bodu programu důstojnou kulisu.
      Vlastní předání certifikátů bylo zahájeno státní hymnou. Poté byly děkovné listy a drobné dárky předány sponzorům a těm, kteří se podíleli na organizaci Rekordu. A pak již byly certifikáty a drobný skleněný upomínkový dárek předány těm sborům z celkových stojednatřiceti, kteří vážili do Skalice cestu. Jako jediný sbor ze všech obdržel náš sbor certifikáty dva (protože se je podařilo omylem dvakrát vytisknout). A jak vlastně certifikát vypadá? Podívejte se na něj zde. A pokud chcete lépe poznat atmosféru této akce, hledejte fotky v naší fotogalerii.
Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 1.7.2001; 21:51:31   -Začátek stránky-   -Zpět-