18.5.2024 - Základní kolo soutěže v požárním sportu, Horusice
Sbor dobrovolných hasičů v Horusicích si v letošním roce připomíná 120.výročí založení a pozval proto v sobotu 18.5.2024 reprezentanty sborů dobrovolných hasičů z okrsku Veselí nad Lužnicí na základní kolo soutěže v požárním sportu.

jících hasiči připravili perfektní dráhy pro 24 zúčastněných družstev ve třech kategoriích. Své reprezentanty vyslalo 12 ze 14 sborů dobrovolných hasičů, které jsou v okrsku Veselí nad Lužnicí organizovány. Chyběli zástupci Klečat a Zálší.

Nejpočetněji obsazena byla kategorie mladších mužů, kde se zúčastnilo 11 družstev. Kategorie starších mužů (nad 35 let) měla na startu 6 týmů a kategorie mladších žen 7 týmů. V celkovém pořadí se sčítají tři nejlepší časy z běhu na 100 m s překážkami jednotlivců a čas z požárního útoku.

Sestava Veselí n.L. muži mladší: Fukal Patrik, Horváth Jiří, Houdek Tomáš, Jakeš Filip, Jakeš Jakub, Lukšík Michal, Urban Petr

Sestava Veselí n.L. muži starší A: Benda Radek, Filípek Roman, Fukal Karel, Jakeš Jiří, Jedlička Roman, Urban Milan, Urban Roman

Sestava Veselí n.L. muži starší B: Berezná Natálie, Čížek Petr, Horváth Karel, Janák Jiří, Podlaha František, Šimonovič Petr, Záhorová Michaela

Výsledky soutěže: ke stažení zde.

Několik fotek z akce najdete v naši Fotogalerii.