2.12.2008 - Schůzka kolektivu mladých hasičů

V klubovně hasičské zbrojnice se v úterý 2.12.2008 na své další schůzce sešel kolektiv mladých hasičů, jehož fungování se po dlouhých letech odmlky snažíme v našem Sboru dobrovolných hasičů Veselí nad Lužnicí obnovit.

Jedna z nejvýznamnějších událostí uplynulého roku se odehrála v úterý 21.10.2008. Tento den v 16 hodin byla zahájena činnost kolektivu mladých hasičů u našeho sboru. Pod vedením pánů Karla Horvátha a Petra Čížka se zatím schází každé úterý přibližně 15 dětí, jde většinou o potomky našich členů a až se činnost trochu zaběhne budeme případně přibírat i další zájemce. Péče o mládež a tím i naše nástupce tak byla obnovena po dlouhých dvaceti letech, doufejme že se kolektivu bude dařit.

Několik fotografií z již proběhlých schůzek můžete najít v naší Fotogalerii.
Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 10.12.2008; 8:59:16   -Začátek stránky-   -Zpět-