25.11.2005 - Výroční valná hromada SDH Veselí n.L.

V klubovně hasičské zbrojnice se v pátek 25.11.2005 sešlo jednání Výroční valné hromady Sboru dobrovolných hasičů Veselí nad Lužnicí.

PROGRAM:
  1. Zahájení
  2. Volba návrhové komise
  3. Zpráva o činnosti SDH v roce 2005
  4. Zpráva kontrolní a revizní komise SDH za rok 2005
  5. Plán činnosti na rok 2006
  6. Určení výše členských přípěvků na rok 2006
  7. Vyznamenání členů SDH
  8. Diskuse
  9. Usnesení, závěr
  10. Občerstvení, volná zábava
       Jednání zahájil starosta SDH pan Stanislav Kaisler přivítáním hostů - místostarosty Města Veselí n.L. pana Jaromíra Nováka a velitele okrsku Veselí n.L. pana Zdeňka Znamenaného a přivítáním všech přítomných. Do návrhové komise byli zvoleni pan Radek Benda a paní Urbanová Eva.
       Velitel SDH pan Jaroslav Březina ml. předložil Zprávu o činnosti od minulé valné hromady, hospodář pan Roman Jedlička Zprávu pokladní a předseda KRR pan Březina Jaroslav Zprávu kontrolní a revizní rady Sboru. S plánem činnosti na rok 2006 seznámil přítomné starosta SDH.
       Po krátké diskuzi byla schválena výše členských příspěvků na rok 2006 ve výši 150,- Kč pro dospělé členy, 60,- Kč pro mladé členy. Členové starší 70 let členské příspěvky platit nemusí.
       Z rukou starosty SDH, velitele SDH a hostí poté převzali Medaili za věrnost pánové Jakeš Jiří - 20 let a Benda Jan - 30 let. Medaile za věrnost - 40 let náleží panu Bohumilu Kobliškovi, kterému bude vzhledem k nepřítomnosti předána později.
       Diskuse se zaměřila zejména na otázky okolo fungování Zásahové jednotky Sboru dobrovolných hasičů obce, kdy pan místostarosta Novák odpovídal na otázky jednotlivých členů Sboru. Na závěr oficiální části jednání pak bylo schváleno usnesení.

Několik fotografií z Valné hromady se nachází v naší Fotogalerii.

Dokumenty ke stažení:
Zpráva o činnosti
Zpráva pokladní
Zpráva Kontrolní a revizní rady
Plán činnosti na rok 2006
Usnesení

Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 30.11.2005; 21:12:21   -Začátek stránky-   -Zpět-