I.kolo soutěže v požárním sportu - Horusice 22.5.2004
I.kolo soutěže v požárním sportu pro okrsek Veselí nad Lužnicí letos pořádá Sbor dobrovolných hasičů Horusice.
23.5.2004 Obrazovou dokumentaci najdete v rubrice Fotogalerie.
23.5.2004 Podorbné výsledky soutěže
- celkové výsledky
- požární útok
- běh na 100 m s překážkami - družstva
- běh na 100 m s překážkami - jednotlivci
22.5.2004 Více než 150 hasičů a hasiček z 20 družstev, které do soutěže vyslalo 13 Sborů dobrovolných hasičů okrsku Veselí nad Lužnicí se zapojilo do I.kola soutěže v požárním sportu, které v sobotu 22.května 2004 v rámci oslav 100 let od svého založení uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Horusice. Utkali se v  disciplínách běh na 100 metrů s překážkami a požární útok.
V celkovém pořadí, kde se sčítají tři nejlepší časy z běhu na 100 m jednotlivců a čas z požárního útoku zvítězilo mezi mladšími muži družstvo Dráchova, druzí byli hasiči z družstva Sviny A a třetí místo obsadilo družstvo z Mažic. Stejné pořadí bylo i v disciplíně běh na 100 metrů. V královské disciplíně, požárním útoku, dosáhli nejlepšího času hasiči z družstva Sviny A, druhé místo obsadil Dráchov a třetí Sviny B. V  kategorii starších mužů (nad 35 let) napodobili muži z Dráchova úspěch svých mladších kolegů a zvítězili celkově a v běhu na 100 m z překážkami před družstvem z Veselí n.L. V požárním útoku naopak byli úspěšnější veselští. Mezi ženami byly celkově i v jednotlivých disciplínách nejlepší ženy Veselí nad Lužnicí, na druhém místě jsou ženy z Valu.
Mezi jednotlivci v běhu na 100 metrů s překážkami v kategorii mladších mužů vyhrál Stanislav Musil z družstva Sviny A. O druhé a třetí místo se shodným časem podělili dráchovští Tomáš Liška a Jaroslav Podlaha. Muži z Dráchova si rozdělili medaile i ve starší kategorii v pořadí Jaroslav Podlaha, Oldřich Píha a Jiří Kolář. Mezi ženami zvítězila Eva Březinová před Alenou Urbanovou a Marcelou Hudlíkovou, všechny z Veselí nad Lužnicí.
20.5.2004 Schůzka a porada velitelů družtev a sboru rozhodčích v místě konání soutěže v 18.30.
17.5.2004 Sestavy družstev SDH Veselí nad Lužnicí (podrobnosti)
3.5.2004 Schválené propozice soutěže.

Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 23.5.2004; 22:02:02   -Začátek stránky-   -Zpět-