Valná hromada SDH Veselí nad Lužnicí - 6.dubna 2004

V klubovně Sboru dobrovolných hasičů ve Veselí nad Lužnicí se v úterý 6.dubna 2004 od 18 hodin konala Valná hromada SDH Veselí nad Lužnicí s tímto programem:

1. Zahájení
      2. Zpráva o činnosti za 1.čtvrtletí roku 2004
      3. Soutěže v roce 2004 (plán soutěží, rozdělení do družstev)
      4. Čarodějnice 2004 (příprava akce, která se uskuteční 30.4. na dvoře hasičské zbrojnice)
      5. Diskuze
      6. Závěr

Jednání zahájil starosta SDH pan Stanislav Kaisler. Na úvod přítomní členové povstáním a minutou ticha uctili památku dlouholetého starosty OSH v Táboře pana Karla Měchury a členů našeho sboru pana Václava Růta a pana Jaroslava Dvořáka, kteří nás v uplynulém týdnu bohužel navždy opustili.

Poté podal starosta stručnou informaci o činnosti v 1.čtvrtletí roku 2004, zejména o průběhu školení členů zásahových jednotek a rozpočtu, který byl pro tyto jednotky schválen Městem Veselí nad Lužnicí.

Dalším bodem byla příprava sezóny pro soutěžní družstva. V letošním roce se řada členů přehoupla přes hranici 35 let a tak již budou startovat v kategorii starších mužů. Bylo kvůli tomu nutné přeskupit sestavy družstev a bylo dohodnuto, že v letošní sezóně vytvoříme družstva Muži II., Muži I. a Ženy. Předběžně byl rovněž projednán plán soutěží, jako první nás čeká I.kolo soutěže v požárním sportu 22.5.2004 v Horusicích.

Projednána byla rovněž příprava akce Čarodějnice 2004. Pro všechny hasiče a jejich rodinné příslušníky a přátele připravíme v pátek 30.4.2004 ve dvoře hasičské zbrojnice posezení s hudbou a občerstvením. Jen doufáme, že zažijeme klidnější večer než loni, kdy jsme vyjížděli třikrát k zásahu.

Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 14.4.2004; 21:20:21   -Začátek stránky-   -Zpět-