I.kolo soutěže v požárním sportu - Val 10.5.2003
I.kolo soutěže v požárním sportu pro okrsek Veselí nad Lužnicí letos pořádá Sbor dobrovolných hasičů ve Valu.
14.5.2002 Do rubriky Fotogalerie přibyly obrázky ze soutěže v Hamru i z posoutěžního posezení v Arabele.
11.5.2002 Výsledky soutěže -
celkové výsledky
požární útok
běh na 100 m s překážkami - družstva
běh na 100 m s překážkami - jednotlivci
10.5.2002 Více než 150 hasičů a hasiček z 18 družstev okrsku Veselí nad Lužnicí a dvou družstev okrsku Soběslav se zapojilo do I.kola soutěže v požárním sportu, které v sobotu 10.května 2003 na louce na břehu řeky Nežárky v Hamru uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Val. Utkali se v disciplínách běh na 100 metrů s překážkami a požární útok.
Na úvod uctili zástupci zúčastněných sborů položením věnce na místním hřbitově památku dlouholetého velitele pořádajícího sboru pana Miroslava Kose, na počest jeho nedožitých padesátých narozenin byla soutěž pořádána. Panu Kosovi byl rovněž in memoriam udělen titul Čestný velitel Sboru dobrovolných hasičů Val.
Dobře připravenou soutěž bohužel nepříznivě ovlivnilo počasí, když v jejím průběhu závodníky i početné publikum zkropil déšť a soutěž musela být z bezpečnostních důvodů na půl hodiny přerušena. Po této krátké přestávce se však počasí umoudřilo a soutěž mohla být dokončena, přesto mokrý trávník v mnoha případech nedovolil podávat ty nejlepší výkony.
V celkovém pořadí, kde se sčítají tři nejlepší časy z běhu na 100 m jednotlivců a čas z požárního útoku zvítězilo mezi muži družstvo Sviny A, druzí byli hasiči z Dráchova a třetí místo obsadilo družstvo Val B. V disciplíně běh na 100 metrů podalo nejlepší výkon družstvo Sviny A, druhé byli Sviny B a třetí Dráchov. V královské disciplíně, požárním útoku, dosáhli nejlepšího času hasiči z družstva Veselí nad Lužnicí A, druhé místo obsadil Dráchov a třetí Sviny A. Mezi ženami byly celkově i v jednotlivých disciplínách nejlepší ženy Veselí nad Lužnicí, na druhém místě jsou ženy z Valu.
Mezi jednotlivci v běhu na 100 metrů s překážkami vyhrál Petr Boubelík z družstva Sviny A před kolegou ze stejného družstva Janem Davidem. O třetí místo se shodným časem podělili Stanislav Musil (Sviny B) a Jaroslav Podlaha (Dráchov). Mezi ženami zvítězila Eva Březinová před Ivetou Bendovou a Marcelou Hudlíkovou, všechny z Veselí nad Lužnicí.
8.5.2002 Byly definitivně potvrzeny sestavy všech našich družstev, letos stavíme dvě družstva mužů a jedno družstvo žen. Jejich sestavy si můžete přečíst zde.
8.5.2002 Schůzka a porada velitelů družtev a sboru rozhodčích v místě konání soutěže v 18.30.
8.5.2002 Trénink, všechna družstva, požární útok a běh na 100 m s překážkami, sraz 14 hod. v hasičárně.
8.5.2002 Vyměření a stavba tratí pro I.kolo soutěže v požárním sportu (dopoledne).
13.4.2002 Trénink, družstvo žen, požární útok, sraz 14 hod. v hasičárně.
12.4.2002 Zde jsou k dispozici propozice soutěže.
12.4.2002 Místo konání soutěže můžete najít na mapovém centru portálu Atlas.

Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 14.5.2003; 22:27:08   -Začátek stránky-   -Zpět-