Trénink soutěžních družstev - 5.8.2000

Přípravy na 1. ročník memoriálu Josefa Žahoura vrcholí. Dnes jsme vyjeli na trénink všech tří momentálně fungujících soutěžních družstev našeho sboru. Sice jsme z důvodu absence některých členů nebyli kompletní(zaměstnání), ale i tak každý mančaft zvládl minimálně dvakrát celý útok a spoustu dílčích nácviků. V ideálním prostředí u řeky Nežárky (kde jsme nalezli prostředí pro trénink díky pochopení Povodí Vltavy) jsme měli dokonce i celkem početné publikum. A jaká družstva se představila? První bylo soutěžní družstvo žen, které se na účast v soutěži připravuje poprvé v novodobé historii našeho sboru. Dalším družstvem je družstvo mužů A, které by mělo být naší jedničkou a je tvořeno střední generací mužské části sboru, a dále družstvo mužů B, kde jsou zapojeni společně ti nejmladší a senioři. Pořídil jsem i nějaké fotografie, můžete hledat ve fotogalerii.

Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 16.3.2001; 20:47:38   -Začátek stránky-   -Zpět-