I.kolo soutěže v požárním sportu - 20. května 2000, Zlukov
V letošním roce I.kolo soutěže v požárním sportu v okrsku Veselí nad Lužnicí pořádá Sbor dobrovolných hasičů Zlukov. Na této stránce můžete sledovat průběh příprav a vlastní soutěže, budou zde zveřejněny i výsledky soutěže.
18.7.2000 Konečně jsem dofotil film, takže máte možnost prohlédnout si nějaké fotky z této akce. Najdete je v naší Fotogalerii.
21.5.2000 Zpracoval jsem oficiální výsledky. Kompletní je můžete stáhnout zde (formát Word 97, velikost 30kB).
Pokud chcete vidět výsledky ve vašem prohlížeči, zde jsou celkové výsledky, výsledky požárního útoku, výsledky běhu na 100 m a výsledky jednotlivců.
20.5.2000 V době zahájení soutěže ve 12 hodin smáčel louku mezi Zlukovem a Drahovem, kde se soutěž konala, vytrvalý liják. Po poradě velitelů sborů bylo rozhodnuto, že běh na 100 m s překážkami bude z důvodu bezpečnosti absolvován bez překážek. Počasí se umoudřilo asi v půl druhé a pak již během odpoledne jen párkrát sprchlo. Zlukovští hasiči připravili pro celé odpoledne bohatý program. Vyhrávala dechovka, děti se mohly zúčastnit mnoha soutěží( skákání v pytli, chůze na chůdách házení kroužků či střelba ze vzduchovky), ukázky techniky předvedli profesionální hasiči z HZS Tábor, HZS Tranzitního plynovodu Žíšov a dobrovolní hasiči z Dolního Bukovska(jejich ukázku historické techniky bohužel rovněž zmařilo počasí). Kromě SDH ze Žíšova(který má momentálně většinu soutěžního družstva na vojně) se zúčastnila družstva ze všech sborů okrsku - celkem 14 družstev mužů mladších a dvě družstva mužů starších.
18.5.2000 Schůzka organizačního výboru a rozhodčích v místě konání soutěže, rozdělení rozhodčích na úseky kontrola tratí, upřesnění organizace sobotní soutěže.
13.5.2000 Stavba překážek, vyměření a vytýčení tratí
11.5.2000 Navezení překážek, kontrola místa konání soutěže
8.5.2000 Přihlášku do soutěže je možné stahnout z našeho archivu (formát Word 97, velikost 5kB). Vyplněnou a potvrzenou obecním úřadem ji odevzdejte do 18. května 20.00 hod. veliteli okrsku.
8.5.2000 Z regionálního časopisu Veselsko přetiskuji pozvánku zlukovských hasičů.
8.5.2000 Místo konání soutěže si můžete najít na mapovém centru serveru Atlas - zde je.

Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 25.2.2001; 11:45:46   -Začátek stránky-   -Zpět-