Borkovičtí dobrovolní hasiči slavili

V sobotu 15.5.1999 se v Borkovicích uskutečnil Hasičský den na oslavu 100. výročí založení místního sboru dobrovolných hasičů. Dopoledne se uskutečnila slavnostní schůze, které se kromě členů místního sboru zúčastnili jako hosté mimo jiné i pan senátor Eybert, okresní požární rada pan Dvořák a starosta Okresního sdružení hasičů pan Měchura.
Odpoledne se uskutečnilo okrskové kolo soutěže v požárním sportu. Šestnáct družstev z dvanácti sborů dobrovolných hasičů soutěžilo v disciplínách požární útok a běh na 100 metrů s překážkami. Pořadatelé připravili i bohatý doprovodný program se soutěžemi pro děti a ukázkami historické i moderní hasičské techniky.
Podrobné výsledky ve formátu W97 můžete najít zde (formát Word 97, velikost 90kB).

Rubrika: Co se děje, Aktualizace: 13.2.2001; 18:15:40   -Začátek stránky-   -Zpět-